تبلیغات
نانی نو - تعامل دانشمندان خارجی با ایران با وجود همه تحریم‌های سیاسی قطع نشده است

نانی نو

پیش رفتن درزمینه ی نانو هیچ ضرری نداره پس بیاییم باهم پیش برویم

رئیس انجمن نانو فناوری ایران گفت: دانشمندان داخلی ایران به اندازه ای قابلیت خود را در عرصه های علمی بروز داده اند كه با وجود تمام تحریم‌های سیاسی هنوز دانشمندان خارجی با ما در تعامل هستند.
به گزارش خبرنگار علمی «شبكه خبر دانشجو»، دكتر شریعتی نیاسر صبح امروز در نشست خبری سومین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو در دانشكده فنی دانشگاه تهران گفت: كشور ما از نظر علمی در رتبه ای قرار دارد كه سایر كشورهای پیشرفته در بسیاری از موارد به خصوص در عرصه نانو به ما مراجعه می كنند.
 
وی گفت: ما توانسته ایم قدرت و قابلیت خود را در عرصه نانو كه یكی از زمینه های پیشرفته علم در جهان است به همگان نشان دهیم.
 
رئیس انجمن نانو فناوری ایران ادامه داد: حضور میهمانان خارجی از كشورهای پیشرفته دنیا در سومین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو كه قرار است 18 آبان ماه در دانشگاه شیراز برگزار شود، نشانگر این مسئله است كه چرخ علمی كشور با قدرت در حال چرخش است و امیدواریم برنامه ریزی های داخلی نیز طوری انجام شود كه روز به روز بار علمی خود را افزایش دهیم.
 
وی گفت: تعداد مقالات و رشد كیفی مقالات ارائه شده به دبیرخانه سومین همایش بین المللی علوم  و فناوری نانو نیز نشانگر پیشرفت قابل قبول كشور در حوزه فناوری نانو است.
 
شریعتی نیاسر اظهار داشت: با توجه به اینكه نقش بانوان در توسعه علم كشور بسیار قابل توجه است، مسئول علمی و سخنران علمی این همایش نیز از بانوان مطرح جهان در حوزه علم و فناوری هستند


[ سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 ] [ 08:34 ق.ظ ] [ مائده کوهی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه